top of page

Case Studies

Je skvělé pracovat s lidmi, kteří jsou vám sympatičtí, ale je ještě lepší, pokud taková spolupráce přináší výsledky. Naše kampaně dosahují jak vysoce pozitivního sentimentu uživatelů, tak i skvělých výsledků.

penozrouti.jpg
MenT a Kovy Google Play

České Dráhy

Vlak'n'Roll

Pravděpodobně největší influencer kampaň, která kdy v České republice vznikla. Dvanáct talentovaných tvůrců, desítky hodin videa a 167 rozmanitých výstupů napříč všemi platformami. Subscribe zajišťovala kreativu, klíčové vizuály, produkci i postprodukci, osobnosti, publikační strategii i reporting. Celkový počet impresí dosáhl 17 milionů.

Kofola

Pěnožrouti a Pěnožrouti 2

K úspěchu Pěnožroutů z dílny WMC / Grey jsme přispěli jen dílem, ale jsme na to náležitě pyšní. Brilantní kampaně, která byla, díky využití moderních technologií, silnému vizuálu a chytrým mechanismům, od počátku odsouzena k úspěchu, jsme se zůčastnili dvakrát a se skvělými výsledky. Hned na první pokus video na kanále MenT svižně doplachtilo k půlmilionu zhlédnutí a uživatelé přes influencer linky stáhli přes

35 000 mobilních aplikací.

Google

Google Play

Když nás oslovil Google, abychom přišli se něčím osvěžujícím na podporu appstoru Google Play, neváhali jsme ani minutu. Během roku - to léto ještě podcasty nefrčely - jsme vyprodukovali celkem 13 rozhovorů se zajímavými osobnostmi jako je Kovy, Veronika Arichteva, Gogo či Andrea Kalousová. Lákavý mix zábavy, povídání a rozmanitých úkolů, nakonec nasbíral přes 3 miliony zhlednutí a statisíce interakcí.

Case studies: Packages
bottom of page