top of page
rady,mikyr a stay

KARIÉRA

Produkční  manager

O Subscribe

Pracujeme na kampaních pro velké světové značky a zastupujeme nejtalentovanější tvůrce na sociálních sítích. Jsme malá firma, ale připravujeme projekty, které v Česku nikdo jiný realizovat nedokáže. Sídlíme v centru Prahy a naše práce není nikdy stejná: scházíme se se zajímavými lidmi, navrhujeme kampaně, produkujeme videa, jednáme o sledovaných projektech. Pracujeme samostatně i v týmu, v terénu, doma i v kanceláři. Zkrátka, máme se celkem fajn a doufáme, že vy také.

Co tě čeká?

Produkce malých i velkých kampaní, natáčení a eventů. Zajištění podpory pro naše klienty, manažery a tvůrce. Starost o plynulý chod projektů, příprava briefů, smluv, publikačních a produkčních plánů, sestavování rozpočtů. Práce v kanceláři i na place. Každodenní komunikace s tvůrci z Youtube, Instagramu a Twitche a klienty ze světových značek. Pracovní cesty v Česku i zahraničí.

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité?

Skvělé komunikační a organizační schopnosti. Pečlivost, spolehlivost a vůle učit se novým věcem. Zkušenosti z produkce: televizní, filmové či eventové, případně odpovídající vzdělání. Schopnost zachovat chladnou hlavu a zdravý úsudek i v náročných situacích - pokud je něco třeba vyřešit, najdeš řešení. Samostatnost, nápaditost a dobrou znalost angličtiny.

Výhodou je, pokud …

... máš síť kontaktů, která ti vždycky pomůže. Kladný vztah k sociálním sítím a tvůrcům online obsahu (ne nutně všem). Realizované projekty jako produkční nebo manager. Zkušenosti z agenturního života. Řidičský průkaz, sídlo v Praze či okolí.

Co můžeme nabídnout?


Mladý kolektiv a neformální pracovní atmosféru - někteří z nás mají i smysl pro humor (dva). Příjemné dog-friendly kanceláře přímo na Václaváku. Spolupráci s nejzajímavějšími lidmi na českém internetu. Moderní obor s úžasným potenciálem. Dobré finanční ohodnocení, včetně bonusů za skvělou práci. Průměrné výkony, nezávisle na počtu odpracovaných hodin, u nás neobstojí. Skvělý výkon, ale oceníme větší odpovědností i finančním ohodnocením.

MacBook, telefonní tarif, vzdělávací fond a bezplatné daňové konzultace na konci roku. MultiSport kartu a předplatné Disney +.  A samozřejmě pomoc a podporu nás všech.

Nástup?


Nejlépe ihned, ale pokud bude třeba, počkáme.

 

Ještě něco?

Díky za pozornost a těšíme se na setkání!

Esport: About Us
bottom of page