top of page
rady,mikyr a stay

KARIÉRA

Project and Talent Manager

O Subscribe

Pracujeme na kampaních pro velké světové značky a zastupujeme nejtalentovanější tvůrce na sociálních sítích. Jsme malá firma, ale připravujeme projekty, které v Česku nikdo jiný realizovat nedokáže. Sídlíme v centru Prahy a naše práce není nikdy stejná: scházíme se se zajímavými lidmi, navrhujeme kampaně, produkujeme videa, jednáme o sledovaných projektech. Pracujeme samostatně i v týmu, v terénu, doma i v kanceláři.


Co tě čeká?


Realizace malých i velkých kampaní. Management tvůrců z Youtube, Instagramu, Twitche a TikToku. Vytváření obsahu na sociální sítě a starost o plynulý chod projektů. Každodenní komunikace s klienty a tvůrci. Zpracování briefů, příprava rozpočtů, prezentací a publikačních plánů. Kompletní správa projektů a kampaní, včetně administrativy, produkce a kreativy.


Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité?


Skvělé komunikační a organizační schopnosti. Talent nadchnout pro svůj záměr klienta či tvůrce. Pečlivost, spolehlivost a vůle učit se novým věcem. Schopnost zachovat chladnou hlavu a zdravý úsudek i v náročných situacích. Samostatnost, nápaditost a dobrá znalost angličtiny.


Výhodou je, pokud …


Máš kladný vztah k sociálním sítím a tvůrcům online contentu. Zájem o gaming, umění nebo módu určitě nezapomeň při rozhovoru zmínit. Stejně jako zkušenosti z produkce, talent managementu nebo reklamních agentur zaměřených na moderní média. To vše může být užitečné, není ale podmínkou.


Co můžeme nabídnout?


Moderní obor s úžasným potenciálem. Mladý kolektiv a neformální pracovní atmosféru - někteří z nás mají i smysl pro humor (dva). Příjemné dog-friendly kanceláře přímo na Vacláváku. Spolupráci s nejzajímavějšími lidmi na českém internetu, na projektech, které budou veřejnost zajímat.

Pokud sleduješ Báru Votíkovou, MenTa a Xnapyho, Veronicu Biasiol nebo TMBK, kampaně Disney +, Adidas, Microsoft nebo Samsung, pak možná víš, co je naše práce a jaké osobnosti zastupujeme. A to jsou zároveň lidé, se kterými budeš pracovat.

Samozřejmě také MacBook, telefonní tarif, vzdělávací fond a bezplatné daňové konzultace na konci roku. MultiSport kartu a předplatné Disney +. A přirozeně pomoc a podporu nás všech.

Nástup?


Nejlépe ihned, ale pokud bude třeba, počkáme.


Ještě něco?

 

Díky za pozornost a těšíme se na setkání!

Esport: About Us
bottom of page