rady,mikyr a stay

KARIÉRA

PR Manager

O Subscribe

 

Pracujeme na kampaních pro velké světové značky a zastupujeme úspěšné tvůrce na sociálních sítích. Jsme malá firma, ale výhradně reprezentujeme přes dvacet nejtalentovanějších českých online tvůrců, v čelem s MenTem, Bárou Votíkovou, TMBK nebo Xnapym.

Co tě čeká?

Naše kampaně získávají statisíce lajků a miliony zhlédnutí měsíčně. O projektech, které realizujeme a osobnostech, s nimiž pracujeme, často mluví celý český internet. Přesto o nich leckdo neví. Tvým úkolem to bude změnit - seznámit širší veřejnost a potenciální klienty s prací agentury a jejími tvůrci.

 

Bude třeba vytvořit komunikační a PR strategii agentury i jednotlivých osobností a dlouhodobě ji realizovat. Pečovat o její prolnutí na sociální sítě, být v aktivním, každodenním kontaktu s tvůrci, novináři a klienty. Zarputile vyhledávat mediální příležitosti, zpracovávat výstupy a prezentace tak, aby je někdo byl ochoten přečíst a publikovat. A samozřejmě vést všechny firemní i tvůrčí akce, setkání a workshopy.

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité?

 

Komunikační a organizační schopnosti. Praxe nebo vzdělání v oboru. Samostatnost – pracujeme projektově a tvým úkolem bude vést náš mocný (jednočlenný) PR tým. Talent nadchnout pro svůj záměr novináře, tvůrce či klienta. Schopnost zachovat chladnou hlavu a zdravý úsudek i v náročných situacích. Nápaditost, empatii a dobrou znalost angličtiny.

Výhodou je, pokud …

… máš dobré vztahy s novináři a mediálními domy v Česku (marketing a lifestyle). Cit pro jazyk a tonalitu sdělení. Kladný vztah k tvůrcům na sociálních sítích (ne nutně všem) nebo mladým, kreativním lidem obecně. To vše může být užitečné, není ale podmínkou.

Co můžeme nabídnout?

Mladý kolektiv a neformální pracovní atmosféru - někteří z nás mají i smysl pro humor (dva). Příjemné dog-friendly kanceláře přímo na Václaváku, v nichž obvykle trávíme 3 dny týdně. Spolupráci s těmi nejzajímavějšími lidmi na českém internetu. Moderní obor s úžasným potenciálem. Dobré finanční ohodnocení, včetně bonusů za skvělou práci. Průměrné výkony, nezávisle na počtu odpracovaných hodin, u nás neobstojí. Skvělý výkon, ale oceníme větší odpovědností i finančním ohodnocením.

Nový MacBook, telefonní tarif a bezplatné daňové konzultace na konci roku. A samozřejmě pomoc a podporu od nás všech.

Nástup?

Nejlépe ihned, ale pokud bude třeba, počkáme.

Ještě něco?

Díky za pozornost a těšíme se na setkání!

 

Informace o pozici: 

Typ pracovního poměru:  Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Požadované vzdělání:  Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Plat: 30000 - 60000 Kč/měsíc
 

Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu