rady,mikyr a stay

KARIÉRA

Šéfredaktor/ka nového online magazínu

Baví tě psát a zajímáš se o svět sociálních sítí? Tak máme pracovní nabídku právě pro Tebe.

O Subscribe

Zastupujeme nejtalentovanější tvůrce na sociálních sítích. Pracujeme na kampaních pro velké světové značky. Jsme malá firma, ale připravujeme projekty, které v Česku nikdo jiný realizovat nedokáže. Teď chystáme něco nového.

Co tě čeká?

Startujeme projekt, který čtenářům přiblíží život nejoblíbenějších osobností českého internetu, přinese informace o aktuálních kauzách a nabídne chytré rady a tipy pro dnešní generaci. Díky exkluzivnímu přístupu ke špičkovým tuzemským tvůrcům nebude jen klouzat po povrchu. Proto hledáme do našeho týmu posilu, která nám pomůže vybudovat ambiciózní projekt, který na českém trhu nemá obdoby.

Budeš hledat vlastní témata a zpracovávat je do krátkých článků. Organizovat externí redaktory a koncipovat publikační plán. Přicházet s bláznivými nápady, které nečekaně budou dávat smysl. Potkávat osobnosti českého internetu (Youtube, Instagram, TikTok, Twitch) a úzce s nimi spolupracovat. Intenzivně se podílet na vývoji celého projektu od samého začátku.

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité?


Hledáme komunikativního člověka, který se nebojí jednat samostatně, má cit pro jazyk a dokáže poutavě zpracovat vybraná témata. Nutná je jistota v psaném projevu, dobrá sebeorganizace a žurnalistický talent. A přirozeně přehled a zájem o dění na internetu a osobnosti s tím spojené.

Předchozí pracovní zkušenosti ani novinářské vzdělání nejsou podmínkou. Ceníme si především schopností. Praxe v médiích nebo relevantní vzdělání, ale rozhodně pomůže.

Co nabízíme?

Možnost stát u zrodu unikátního projektu s fantastickým potenciálem. Mladý kolektiv a neformální pracovní atmosféru – někteří z nás mají i smysl pro humor (dva). Příjemné kanceláře přímo na Vacláváku. Spolupráci s nejzajímavějšími lidmi na českém internetu, na projektu, který bude veřejnost zajímat.

Pokud sleduješ Báru Votíkovou, MenTa a Xnapyho, Jdeme Žrát nebo TMBK, kampaně Disney +, Adidas, Microsoft nebo Samsung, pak možná víš, co je naše práce a jaké osobnosti zastupujeme. A to jsou zároveň lidé, se kterými budeš mimo jiné pracovat.

A samozřejmě také MacBook, MultiSport kartu, příspěvek na vzdělání a předplatné Disney +.

Nástup?

Nejlépe ihned, ale pokud bude třeba, počkáme.

Ještě něco?

Prosíme o zaslání životopisu nebo LinkedIn profilu a ukázek prací (online/tištěná média, studentské noviny, blogy etc.).

Díky za pozornost a těšíme se na setkání!