top of page

Digital Talent

Osobnosti a přátelé Subscribe

Zastupujeme přes 20 nejzajímavějších online osobností na Českém a Slovenském trhu. S většinou zbývajících se přátelíme. Každý měsíc tohle číslo roste, ale jedno se nemění - lidé, se kterými pracujeme, mají talent. Ať je to nadání bavit diváky kolážemi, vyhrávat zápasy na fotbalovém hřišti nebo vést poutavé rozhovory, osobnosti a přátelé Subscribe zajímají miliony diváků.

Osobnosti: Bands
lili_realtalk_42589333_692507707784616_5
IMG-0005.JPG
Jan_edited.jpg
NK7_7350-min-2.jpg
NK7_1918-min-2_edited.jpg
NK7_9246-min-2.jpg
NK7_7214-min.jpg

Stay 12

753 200 sledujících

Budoucí hvězda českého YouTube a silný hlas generace Z vyniká díky upřímným a otevřeným názorům na palčivé problémy sociálních sítí

i běžného života jeho vrstevníků, které sdílí na svých kanálech.

Fizistyle

1 294 800 sledujících

Během sedmileté kariéry se Fizi dokázal díky tvrdé práci a investicím do tvorby videí dostat na vrchol žebříčku českých tvůrců prakticky ve všech ohledech. Dva roky po sobě byl dokonce vyhlášen časopisem Forbes za nejlépe vydělávajího tvůrce v Česku. 

Jakub Destro

412 100 sledujících

Jakub Destro je jedničkou českého YouTube v kategorii mobilní zábavy. Pravidelně publikuje sledované série

z oblíbených mobilních her, Velký fanoušek her a motorsportů, poctivě studuje na ČVUT v Praze a příležitostně moderuje.

Lukáš Vácha

80 100 sledujících

Jeden z nejupřímnějších hlasů tuzemského fotbalu, Lukáš Vácha, hraje za pražskou Spartu, okusil ale i mezinárodní scénu v barvách české reprezentace. Díky zálibě v módě a stylu si vybudoval i početné nesportovní publikum.

VladaVideos

1 614 000 sledujících

Největší reakční kanál českého YouTube se v posledních letech změnil v místo plné bláznivé zábavy z každodenního života, sledované statisíci diváků.

 

Kopíruje Vláďovu cestu - od youtubera, přes stand-up comedy až po zápasy MMA. 

Conducteir77

92 800 sledujících

Conducteir77 je jedním tvůrců, které fanoušci milují. Ať dělá cokoli - hry, vaření nebo živé přenosy z běžného života - jeho komunita je mu věrná. Výjimečný je tím, že ač s kariérou tvůrce začal až po čtyřicítce, rychle se stal nejúspěšnějším streamerem v dané kategorii na Twitchi.  

Krimi příběhy

248 000 sledujících

Stanislava Veselá alias Krimi příběhy vybírá nejznámější a nejzajímavější kriminální případy, které pak poutavě analyzuje v Youtube videích. V listopadu 2023 vydala knihu "Náměsíční vrazi", která se krátce po uvedení stala bestsellerem.  

DJ Lucky Boy

426 600 sledujících

Lucky Boy pravidelně vystupuje s předními interprety hip hopové scény na největších festivalech. Hudba není jeho jediným koníčkem. Díky talentu a lásce k motorům nastartoval auto-moto kanál, který na YouTube patří mezi nejsledovanější v Česku. 

ogy
nk7_6295-2-min.jpg
rady
mrtomcat.webp

OGY

258 800 sledujících

Věčně usměvavý OGY patří mezi budoucí generaci českého YouTube. Prvních sto tisíc fanoušků dosáhl už v šestnácti letech. Na obrazovkách České televize bude od ledna 2021 pomáhat vrstevníkům uniknout nástrahám internetu.

Veronica Biasiol

355 000 sledujících

Veronica Biasiol se zaměřuje zejména na témata krásy, módy a podnikání. 

 

Na YouTube, kde má přes 100 tisíc odběratelů, moderuje oblíbený podcast Honeytalk, do kterého zve zajímavé populární, ale i expertní hosty. 

Rady

614 000 sledujících

Největší "reakční" kanál českého YouTube pravidelně komentuje události, které otřásají online světem. Promyšlené, zábavné a trefné komentáře Radyho často směřují všeobecný názor online komunity na probíhající kauzy, osobnosti a produkty.  

MrTomcat

80 100 sledujících

MrTomcat, vlastním jménem Tomáš Šedivý, je zapáleným fanouškem her, technologií

a fotografie, zejména té analogové.

Výjimečná osobnost české online scény studuje na Karlově univerzitě žurnalistiku.

NK7_4085.jpg
Hypecast
New Project (1).webp
lili_realtalk_42589333_692507707784616_556262142526535339_n (1) (1).webp
conducteir77.webp
Krimi_edited.jpg
DJ LuckyBoy.webp.webp

VladaVideos

1 614 000 sledujících

Největší reakční kanál českého YouTube se v posledních letech změnil v místo plné bláznivé zábavy z každodenního života, sledované statisíci diváků. Kopíruje Vláďovu cestu - od youtubera, přes stand-up comedy až po souboje v zápasnickém Oktagonu, na který se Vláďa aktuálně připravuje.  

Porty

1 122 000 sledujících

Porty, podobně jako řada dalších, odstartoval svou online kariéru na YouTube

sérií Let's Play ze hry Minecraft. Záhy se ovšem začal věnovat hudbě, což mu v roce 2016 

díky písni “Sto tisíc” přineslo výhru v kategorii “Hvězda internetu” ankety Český slavík Mattoni.

Andrejka Julie

878 000 sledujících

Andrejka je středoškolská učitelka, která se stala mimořádně populární na TikToku díky sdílení  užitečných tipů a triků pro studenty a postředů ze života mladé maminky. Následně začala přispívat i na Youtube, kde během několika měsíců dosáhla 100 tisíc odběratelů a přes 2 miliony views měsíčně.  

Jan Bendig 

1 150 000 sledujících

Hvězda první řady Superstar, Jan Bendig, se nejen úspěšně etablovala na hudební scéně, ale v poslední době boduje

i v tvorbě komediálního obsahu. Jeho kanál ROMFLIX se rychle vyšvihl mezi nejoblíbenější zábavní projekty na YouTube, často až s milionovými počty zhlédnutí jednotlivých epizod. 

MenT_2_edited.jpg
stejkleti.webp

MenT

2 865 000 sledujících

Největší český youtuber MenT se prosadil díky přátelskému přístupu k fanouškům, pravidelné publikaci a inovativnímu obsahu, který stále přináší nové prvky. Jako prvních Čech dosáhl v roce 2017 milionu fanoušků na YouTube.

Bára Votíková

1  144 900 sledujících

Půvabná Bára jako jedna z mála osobností dokázala spojit úspěšnou tvorbu obsahu s vrcholovým sportem.

 

Fotbalová brankářka reprezentuje Českou republiku, na klubové scéně hraje za londýnský Tottenham Hotspur. 

Xnapy

363 500 sledujících

Xnapy patří mezi nejoblíbenější streamery na Twitchi. Inteligentní, zábavný a přátelský projev mu přináší oblibu diváků i partnerů.

Kromě streamování také podniká, hraje v hudební skupině a profesionálně komentuje League of Legends.

Stejk

1 957 000 sledujících

Jakub Steklý alias Stejk, je nejen autorem čtvrtého největšího Youtube kanálu v Česku, ale díky své přirozenosti a humoru, i jedním z nejoblíbenějších tvůrců vůbec. To dokazuje i 2. místo v kategorii One Man Show v anketě Kříšťálová lupa 2023.  

Pokeccc

412 000 sledujících

Vycházející hvězda generace Z, teprve 18letý nápaditý a přátelský Pokeccc si podmanil český Youtube bezprostředností a bláznivými nápady. Za 4 roky nasbíral přes 400 tisíc fanoušků. 

MenT's Garage

500 000 sledujících

Když největší český youtuber založí kanál pro svoje hobby, výsledek tomu odpovídá - MenT's Garage je aktuálně největším českým auto-moto kanálem a to jak na YouTube, tak i na Instagramu.

Hypecast

170 000 sledujících

Se třemi miliony views na Youtube a stovkami tisíc posluchačů na dalších platformách, Hypecast je aktuálně suverénně nejsledovanější podcast v České republice a vítěz ankety podcast roku na Křišťálové lupě 2023.

Jirka vysvětluje věci 

827 000 sledujících

Unikátní kanál na českém Youtube založený bývalým novinářem a držitelem ocenění Open Society Fund, Jiřím Burýškem, rozšiřuje obzory publika, vyvrací mýty a upozorňuje na nešvary a podvody.  

martina korelova
Mam hlad team

Martina Korelová 

176 000 sledujících

Martina je mimořádně přátelská, mladá tvůrkyně, tvořící pár s populárním Jakubem Steklým (Stejk).

 

Krom společných videí je i fanouškem deskových her, cestování a dobrého jídla. 

Viktorkaa

405 100 sledujících

Viktorka patří mezi nejznámější streamerky na českém Twitchi. Často ji můžete vidět hrát League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive a samozřejmě populární Dead by Daylight.

Mám hlad

113 000 sledujících

Společný projekt tří úspěšných tvůrců: Radyho, MenTa a MrTomcata a jeden z nejrychleji rostoucích kanálů na českém Youtube - to je Mám hlad.

 

O jídle očima tří přátel, kteří rádi ochutnávají rozmanité pokrmy, ale ještě raději jsou spolu.    

Mikoláš Tuček

67 500 sledujících

Otec tří dětí zahájil kariéru jako šéfredaktor herního časopisu Score. Později svůj talent úspěšně transformoval do televize jako moderátor pořadu RE-PLAY. Přestože hry miluje, v současnosti se věnuje spíše moderování a knihám. Na Hithitu vybral přes 650 tisíc korun na svou vlastní prvotinu s názvem "42".

bottom of page